Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

ndertimi te liqeni

Sali Berisha: Të lirohen menjëherë protestuesit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar nëërmjet profilit të tij në Facebook, lidhur me incidentet e ditës së sotme gjatë protestës së shoqërisë civile kundër...

Tensionohet situata / Dhunohet nga dy persona një prej protestuesve të shoqërisë civile

Dy persona kanë dhunuar me grushte një prej protestuesve të shoqërisë civile që ndodhej pranë ambienteve të Komisariatit Nr. 1 në Tiranë. ...

Salianji kallëzon në Prokurori Dallëndyshe Bicin dhe disa drejtorë e nëndrejtorë të Policisë

Partia Demokratike bëri kallëzim penal në prokurori sot për Drejtuesit e Policisë së Tiranës, IKMT, INUV, Inspektoriatin e Mjedisit dhe firmën Grand, për ndërtimin...

“Nuk është “Grand Kafe por Grand Lagje”, ironia e Pandeli Majkos për protestën te Parku i Liqenit

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, ironizon me protestën e zhvilluar nga opozita te Parku i Liqenit kundër ndërtimit të një këndi lojërash për...

Shalsi reagon për protestën: Arkitektët e tatëpjetës së PD nuk kanë rrugë tjetër veç vandalizmit

Deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Shalsi, ka reaguar lidur me protestën e organizuar nga Partisa Demokratike ditën e sotme te Parku i Liqenit për...

Mesila Doda mbështet ndërtimin te Parku i Liqenit: Duhet të ketë lojëra për fëmijë por më shumë informacion

Deputetja Mesila Doda shprehet në nëj koment të shkurtër në profilin e saj, se parqet për fëmijë janë të nevojshëm por duhet të ketë...

Kryeministri Rama argumenton me një videomesazh pse “protestohet” te Parku i Liqenit

Pas përplasjes së protestuesve me policinë gjatë ditës së sotme për kundërshtimin e ndërtimit të parkut të lojrave për fëmijë në Liqenin Artificial, kyeministri...

Lirohen tre protestuesit e fundit, Totozani: Kishin shenja dhune

Janë liruar nga ambientet e Komisariatit nr.1 në Tiranë edhe tre qytetarët e fundit të shoqëruar në polici pas protestës te Parku i Liqenit...

Lajmet e fundit