Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

ndertese

E rëndë në Tiranë, burri bie nga lartësia teksa po punonte dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Paraprakisht mësohet se shtetasi me iniciale P. P., 65 vjeç, ka rënë aksidentalisht nga...

VIDEO/ Banorja i pret litarët punëtorëve në katin e 26-të të ndërtesës

Dy punëtorë kanë shpëtuar për pak nga fundi tragjik i tyre, pasi një grua u preu litarët në katin e 26-të një ndërtese në...

E rëndë në Santorini, ra nga kulmi i ndërtesës, në gjendje të rëndë punëtori shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Santorini të Greqisë, ku një incident në punë i ka marrë jetën një punëtori,...

Në Gjermani: “Monstra” gjigante prej betoni shembet me 290 kg eksploziv, do ndërtohet një park (Video)

Një ndërtesë 20-katëshe e quajtur si “monstra e bardhë” është shembur me eksploziv për t’i hapur rrugën ndërtimit të një parku. ...

Shembet ndërtesa 8 katëshe, 2 të vdekur, vazhdojnë kërkimet nën rrënoja për të mbijetuarit

Dy të vdekur dhe shtatë të plagosur kanë mbetur nga shëmbja e një blloku apartamentesh prej 8 katesh. Ekipet e shpëtimit...


Lajmet e fundit