Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

nderron jete

Zbulohet dinamika e ngjarjes në Elbasan, 67-vjeçari preu damarët dhe u hodh nga pallati (DETAJE-EMRI)

Një ngjarje e rëndë u raportua ditën e sotme nga Elbasani, ku u gjet i pajetë një person. Bëhet me dije se personi që ka...

I njohur për muzikën popullore, ndërron jetë këngëtari shqiptar

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë këngëtari shqiptar nga Kosova, Ismet Bogujevci, i njohur për muzikën e tij popullore. Lajmin e hidhur e ka bërë...

E rëndë, ishte në fushën e futbollit, ndërron jetë djali 9 vjeç, u godit nga rrufeja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Angli, ku një fëmijë ka humbur jetën pasi është goditur nga një rrufe. Mediat e huaja bëjnë me...

Prej kohësh kishte humbur kujtesën, ndërron jetë këngëtarja e njohur

Këngëtarja e njohur Milva ( Ilvia Maria Biolcati ) ka ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare. Ajo prej shumë kohësh kishte humbur kujtesën . Gjatë...

Ndërron jetë ish-deputeti i PD, Hasan Halili

Është ndarë nga jeta ish-deputeti i PD Hasan Halili, në moshën 77-vjeçare. Halili ka qenë një personalitet i shquar. Ai ka qenë ish-deputet i Partisë...

U aksidentua dje në Lezhë, pas disa orësh në koma, ndërron jetë e reja që punonte në Bashki (EMRI-FOTO)

Elisabeta Gjopalaj është e reja që ka humbur jetën ditën e sotme, pas disa orësh në koma si pasojë e një aksidenti fatal që...

Ishte me Covid, ndërron jetë një nga mjekët më të mirë korçarë; djali i doktorit të njohur Sotir Polena

Mjekësia shqiptare sot ka humbur një njeri me vlera, një profesionist që përpos punës së tij të palodhur, njihej edhe si një njeri dhe...

Tragjike/ Ndërron jetë në spital 46-vjeçari që u vetëplagos me armë sot në mbrëmje te ish-kryqëzimi i Kombinatit

Një lajm i hidhur bëhet me dije nga autoritetet policore në vend. 46-vjeçari S.A., i cili u vetëplagos me armë zjarri mbrëmjen e sotme...

Nënë e një vajze, Covid-19 i merr jetën mësueses nga Rrësheni në moshën 41-vjeçare

Covid-19 i ka marrë jetën në moshën 41-vjeçare mësueses Manjola Pepkolaj nga Rrësheni. Pepkolaj prej disa ditësh po luftonte me virusin, por gjendja e saj...

Hemoragji Cerebrale/ Ndërron jetë parakohe Refik Axhami, efektiv i Komisariatit të Policisë Kukës

Dje, më datë 20.04.2020, rreth orës 03.00, u nda nga jeta punonjësi i Policisë Inspektor Refik Axhami, efektiv i Komisariatit të Policisë Kukës, në...

Lajmet e fundit