Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

nderpritet sinjali

Alibeaj flet pas mbledhjes së Komisionit: Vazhduam me kërkesën për të hetuar patronazhistët, por administrata ndërpreu sinjalin

Kryetari i Komisionit Hetimor për zgjedhjet e 25 prillit, Enkelejd Alibeaj deklaroi se maxhoranca bojkotoi mbledhjen për herë të tretë pa shkaka dhe aryse....


Lajmet e fundit

Telegraf

Standard

Dita

Gazeta Shqiptare