Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

nderprerje

VIDEO/ E TURPSHME në “Air Albania”, Polonia shënon golin e avantazhit, arbitri ndërpret ndeshjen për shkak të sendeve të hedhura në fushë

E turpshme ajo që ka ndodhur në “Air Albania”, ku pasi Polonia ka shënuar golin e avantazhit, tifozët kanë nisur të hedhin sende në...

Njoftimi i OSHEE: Ndërprerje të energjisë në këto zona të Tiranës

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën me dije se do të ketë ndërprerje të energjisë në Tiranë. "Për shkak...

Tirana sot pa energji, ja zonat dhe oraret

Zona pa energji: Kamëz pjeserisht”, thuhet në njoftimin e OSHEE.  

Pjesmarrje e ulët në seancën e fundit plenare, LSI kërkon ndëprerjen e saj

Vetëm pak minuta pasi ka filluar seanca plenare në Kuvendin  e Shqipërisë, LSI ka kërkuar ndërprerjen e saj. LSI ka kërkuar...

Bllokohet puna në doganën e Kapshticës, ja orari ku do të ndalohet kalimi i makinave dhe këmbësorëve

Policia shqiptare ka marrë një njoftim nga pala greke se pas mesnate do të ndëritet puna në pikën e kalimit Kufitar të Kapshticës. ...

Lajmet e fundit