Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

nderprerje e energjise

Ndërprerje e energjisë elektrike nesër në Tiranë, ja në cilën orë dhe zona

OSHEE njofton qytetarët e Tiranës përmes një njoftimi publik, se si pasojë e rikonstruksionit të kabinave elektrike, pritet që ditën e nesërme gjatë fashës orare...

Lajmet e fundit