Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

nderprerja e kontratave

Ministria e Shëndetësisë kërkesë OSHKSH-ve në 4 qarqe të vendit: Ndërprisni kontratat me 1000 mjekë specializantë

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, me anë të një shkrese i ka kërkuar Operatorëve të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor, për 4 qarqe kryesore...

Lajmet e fundit