Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

nderhyrje

Tumor 7 cm, realizohet me sukses ndërhyrja e vështirë, mjekët në Tiranë i shpëtojnë jetën 35-vjeçares

Një ndërhyrje e vështirë është realizuar me sukses në pavionin e Mjekësisë Interne, ku është kryer një ndërhyrje e rradhë. Lajmin e ka bërë me...

Operacioni zgjati 5 orë, mjekët në QSUT kryejnë ndërhyrjem e rrallë, i shpëtojnë jetën 27-vjeçarit

Një ndërhyrje e rallë është kryer në QSUT nga mjekët shërbimit të Hemodinamikës, duke i shpëtuar jetën një 27-vjeçari. Lajmin e ka bërë me dije...

Tjetër ndërhyrje te “Prestige Resort”, nxirren me forcë pushuesit dhe punonjësit. Policia në orët e para të mëngjesit te resorti

IKMT së bashku me policinë kanë mbërritur herët në mëngjes në “Prestige Resort” në Golem. Fadromat e IKMT dhe forca të xhenios së bashku me...

Moti i keq në vend, Peleshi: 240 trupa të FA dhe 25 mjete janë angazhuar në terren, do jemi të gatshëm për çdo ndërhyrje

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka reaguar në lidhje me situatën në vend, pas reshjeve të denduar të shiut. Me anë të një postimi në...

AKSHI njofton ndërprerjen e shërbimeve: Do të kryejmë një operacion mirëmbajtje për rreth 10 orë

Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit ka njoftuar qytetarët shqiptarë se për rreth 10 orë faqet zyrtare të institucioneve publike do të jenë sërish...

U operua në zemër i intubuar, vajza e Limoz Dizdarit: Mjekët luftuan dhe sollën në jetë babin tim

Një lajm i mirë vjen nga spitali i Sanatoriumi, ku thuhet se kompozitori i shquar i muzikës shqiptare, Limoz Dizdari është në gjendje të...

Edi Rama flet për databazën e rrogave: Ka pasur ndërhyrje, duket si infiltrim i brendshëm! Prokuroria t’i hetojë të gjithë

Kryeministri Edi Rama thotë se databaza e të dhënave që është publikuar prej më shumë se 24 orësh, ka ardhur si pasojë e një...

Pas gjoksit dhe mjekrës, Çiljeta tregon ndërhyrjen e rradhës në trupin e saj 

Ju e dini, unë nuk ju kam mbajtur asnjëherë asnjë sekret, sepse raporti ynë është ndërtuar mbi të vërtetën sme ka pelqyer asnjeher te...

PE miraton rezolutë kundër ndërhyrjes ruse në EUropë

Ligjëvënësit evropianë janë shumë të shqetësuar për lidhjet mes Rusisë dhe partive të ekstremit te djathtë si dhe disa qeverive evropiane siç është rasti...

Lajmet e fundit