Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

ndeertime pa leje

Lejonin ndërtimin e objekteve pa leje në Mat, procedohen penalisht kryeinspektori dhe dy ish punonjës të Inspektoriatit Vendor (Emrat)

Kryeinspektori dhe dy ish-punonjës të Inspektoriatit Vendor të Mbrojtjes së Territorit në Klos janë proceduar penalisht nga policia pasi akuzohen për lejimin e kryerjeve...

Lajmet e fundit