Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

ndarje

I dha fund lidhjes me Mozzik, Loredana zbulon si ndihet pas ndarjes

Fansat kanë aluduar se së fundmi Mozzik dhe Loredana po pësojnë sërish një krizë ndarjeje pas kaq kohësh të ribashkuar. Dyshja nuk e ndjek më...

Më shumë se 10 vite bashkë, merr fund lidhja mes Bojken Lakos dhe Semi Jaupajt

Bojken Lako dhe Semi Jaupaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas më shumë se 10 vite me njëri-tjetrin.Lajmin e bëri vetë të...

Oriola Marashi dhe Eros Grezda i japin fund lidhjes? Ja detaji qe nxori “zbuluar” çiftin dhe ngriti dyshime

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda prej kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie. Që prej momentit kur pranuan publikisht lidhjen e tyre,...

Po planifikonin dasmën, Marina Fara dhe biznesmeni nga Shkodra i japin fund fejesës, ja detajet që i nxorën zbuluar

Marina Fara vajza e vetme e këngëtares së njohur Eli Fara shpesh herë vendoset në qendër të vëmendjes nga mediat rozë për jetën e...

Pak kohë pas ndarjes nga bashkëshortja, Stine habit me deklaratën

Kohët e fundit është përfolur gjatë nëpë3r mediat rozë, jeta private e këngëtarit të njohur Stine për shkak të  ndarjes me bashkëshorten tij Gracielën...

Stine e telefonoi për t’i dhënë lajmin e ndarjes nga partnerja, ja si reagoi motra e këngëtarit

Këngëtarja Alida Duka, njëkohësisht motra e këngëtarit të njohur Stine, ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Why Not’. ...

Fero dha lajmin e ndarjes nga Arbenita ndërsa modelja habit me reagimin e saj (FOTO)

Lidhja e reperit te njohur Fero me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura. ...

Stine e la me një postim në Instagram, ish-gruaja bën gjestin që nuk pritej për këngëtarin

Këngëtari i njohur Stine habiti fansat teksa deklaroi publikisht se ishte ndarë nga partnerja e tij, Graciela me të cilën ka edhe një vajzë....

Lajmet e fundit