Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

ndarja

U tha se është ndarë me Ronelën, Young Zerka i bën lëmsh të gjithë me deklaratën e papritur

Young Zerka dhe Ronela Hajati jsanë përfolur gjithnjë për një lidhje dadhurie, megjithëse asnjëherë nuk është konfirmuar. Mirëpo, kohët e...

I dha fund martesës pas 17 vitesh, Jonida Maliqi flet për lidhjen e re

Mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin”, ishte e ftuar këngëtarja Jonida Maliqi. Mes të tjerash ajo ka treguar për...

Angelina Jolie e thotë për herë të parë: Ja shkaku i ndarjes nga Brad Pitt

Angelina Jolie ka rrëfyer në një intervistë të rrallë televizive se pas ndarjes me Brad Pitt, ka ndjerë brenda vetes një boshllëk të madh....

Lajmet e fundit