Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

ndarja

Fatma Methasani flet për herë të parë për ndarjen nga Alfio

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani ishin një ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë. Njëjtë si lidhja e tyre dhe ndarja u bë...

Eksperti britanik: Asociacion ose korrigjim kufijsh, ata që i kundërshtojnë të dyja s’kanë interes për zgjidhje

Eksperti britanik i cili njeh shumë mirë zhvillimet në rajonin e Ballkanit Perëndimor, James Ker-Lindsay, në një intervistë për EWB ka folur për dialogun në mes...

A është tentuar ndarja e Kosovës? Grenell: Nuk kam negociuar kurrë për këtë çështje

Ish-i dërguari i administratës Trump për dialogun Prishtinë-Beograd, Richard Grenell thotë se ai nuk ka negociuar kurrë për ndarjen e Kosovës apo shkëmbim territoresh...

“Luaja bixhoz, pija alkol dhe shkoja me femra”, Endri Prifti rrëfen si e kaloi momentin e ndarjes: Brenga do vite që të kalojë

Këngëtari Endri Prifti ka rrëfyer mbrëmjen e sotme momentet më të vështira  që ka përjetuar në jetën e tij.  I pyetur sesi e kalon...

I dha fund martesës pas 18 vitesh, Eneda Tarifa i përgjigjet pyetjes së sikletshme: Pse vipat ndahen më shumë

Eneda Tarifa është përballur me një pyetje të sikletshme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet se përse vipat ndahen më...

Ndarja e bujshme me Robert Berishën, reagon për herë të parë Nora Istrefi

Nora Istrefi ka reaguar për herë të parë pas ndarjes nga Robert Berisha, me të cilin ka edhe një vajzë, me emrin Rene. ...

U tha se është ndarë nga bisnesmeni Ramadani, reagon Inva Mula dhe rrëfen të vërtetën

Ditët e fundit në media ka qarkulluar lajmi se sopranoja Inva Mula i ka dhënë fund martesës me biznesmenin e njohur Ethem Ramadani, me...

I dinim të ndarë prej vitesh, del detaji çuditës për Bleonën dhe Ganiun (FOTO)

Lidhja e këngëtares së njohur shqiptare Bleona Qereti me Gani Bardhën disa vite më parë ka qenë mjaft e komentuar në media. ...

Lajmet e fundit