Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

ndalohet

Nuk ka më KRAP! Ministria e Bujqësisë NDALON gjuetinë në Liqenin e Shkodrës, NUK ka peshkim as në Prespë e Ohër (URDHRI)

Ministria e Bujqësisë ka urdhëruar ndalimin e peshkimit në Liqenin e Shkodrës, për një periudhë dy mujore, shkruan newsbomb.al. Urdhri mban datën 1 prill...

Muaj më parë u përplas me Ramën dhe i lexoi mesazhet live, policia ndalon studenten, e përfshirë në ngjarjen e Borchardt

Studentja Viosana Kokla është shoqëruar në polici.   Studentja është shoqëruar pasi ka qenë prezente me të rinjtë e tjerë mbrëmjen...

Gruaja me masë sigurie nga gjykata niset drejt Tiranës, përplaset me policinë në Shkodër: Bëj kujdes…(VIDEO)

Ashtu siç është bërë me dije opozita do të zhvillojë sot seancën e radhës para Parlamentit në një kohë ku mazhoranca do mbajë seancë...

Taksa për Serbinë, Ramush Hardinajt i ndalohet të shkelë në SHBA

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj nuk do të jetë këtë vit në SHBA me rastin e ceremonisë së Lutjeve të Mëngjesit. ...

Breshëri plumbash në trup dhe kokë, ndalohet një person për vrasjen e ish-oficerit në Tiranë

Ndalohet një person i dyshuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali. Policia ka ndaluar pak momente më parë një 30-vjeçar, emri...

Jo më kartëmonedha 500-euroshe, ç’do bëjnë qytetarët që i kanë

Europa i thotë lamtumirë prerjes së kartëmonedhës 500-euroshe. Ashtu siç është larjmëruar më herët nga 27 janari, bankat Qendrore të...

Kapet me libra me përmbajtje anti-shqiptare, policia ndalon në Kakavijë Panajot Barkën

Policia Kufitare në Kakavijë ka ndaluar studiuesin dhe njëherësh shefin e Departamentit të Gjuhës greke në Universitetin e Gjirokastrës, Panajot Barka. ...

Me kallashnikov me vete, ndalohet italiani në Rinas (EMRI-DETAJE)

Ndalohet në Rinas një italian, i cili u kap me karikator kallashnikovi me vete. Italiani i identifikuar si Stefani Carli po tentonte të transportonte...

Lajmet e fundit