Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

ndalohet qepja

“Kthimi i virgjërisë” me qepje do të ndalohet me ligj në Angli

Testimi i virgjërisë, ku gratë ekzaminohen për të parë nëse himeni i tyre është i paprekur dhe “operacioni i riparimit”, do të vendoset i...

Lajmet e fundit