Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

ndahet nga jeta

Ndahet nga jeta Mino Raiola, agjenti i shumë yjeve të futbollit

Mino Raiola, menaxheri i njohur i futbollistëve është ndarë nga jeta në moshën 54 vjeçare pas një beteje me sëmundjen e mushkërive. Në janar...

Ndërron jetë gruaja e parë e Aleksandër Vuçiç, Presidenti serb e jep njoftimin në Instagram

Ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare Ksenija Vuçiç, gruaja e parë e Presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç. Lajmin për vdekjen e saj e...

E trishtë/ Ndahet nga jeta presidenti i klubit të futbollit të Elbasanit Arben Laze, sot në mesditë homazhet

Nuk linte njeri të kalonte nga Elbasani pa i dhënë një drekë. Kështu e tregojnë miqtë njeriun që u nda dje nga jeta në...

E TRISHTË/ Shuhet ikona e televizionit dhe gazetarisë sportive, Vladimir Grillo ndahet nga jeta në moshën 74 vjeçare

Një lajm i trishtë vjen pasditen e sotme, ku mësohet se është ndarë nga jeta në moshën 74 vjeçare ikona e komentimit të ndëshjeve...

“Do mbeten të paharruara takimet me të”, Meta me mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-presidentit grek: Rol historik për forcimin e fqinjësisë...

Presidenti Ili Meta ka përcjellë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish-presidentit të Greqisë, Karolos Papulias. Meta ka postuar një foto të hershme...

Ndahet nga jeta ish-presidenti grek Karolos Papulias

Ish-presidenti i Greqisë Karolos Papulias u nda nga jeta mëngjesin e sotëm. Ai lindi në fshatin Molyvdoskepastos të Janinës dhe ishte djali i gjeneralit...

Ndahet nga jeta nëna e deputetit të njohur socialist: Prehu në paqe e shtrenjta jonë! Për sa kohë të marr frymë…

Eduard Shalsi, ish-ministër dhe deputet i njohur i PS, njofton mëngjesin e kësaj të premteje se nëna e tij është ndarë nga jeta. "Thellësisht...

E TRISHTË/ Ndahet nga jeta “Mjeshtri i Madh” Aleks Luarasi, profesor i Historisë së Shtetit dhe të së Drejtës

Një lajm i trishtë vjen mbrëmjen e sotme, pasi mësohet se është ndarë nga jeta “Mjeshtri i Madh” Aleks Luarasi, profesor i njohur i...

Arti në zi/ Ndahet nga jeta shkrimtari Fadil Kraja, një nga penat me të ndritura të dramaturgjisë

Është ndarë nga jeta në moshën 91-vjeçare shkrimtari e dramaturgu i shquar shqiptar, “Kalorsi i urdhërit së Skenderbeut”, “Mjeshtri i Madh”, “ Krenaria e...

Vuante prej kohësh nga sëmundja e rëndë, ndahet nga jeta prokurorja e Elbasanit Erida Kokonozi

Erida Kokonozi, prokurore e Prokurorisë së Elbasanit është ndarë parakohe nga jeta. Newsbomb.al mëson se Kokonozi prej kohësh vuante nga një sëmundje e rëndë...

Lajmet e fundit