Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ndahen

Bill Gates ndahet pas 27 vitesh martesë nga gruaja e tij Melinda: Nuk po rritemi më si çift

Bill dhe Melinda Gates shpalin divorcin pas 27 viteve martesë. Ata kanë thënë për mediat se “ne nuk besojmë se po rritemi më si...

Dy vite pas lidhjes, Kylie Jenner dhe Travis Scott ndahen

Çifti i njohur Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott nuk janë më bashkë. Sipas mediave të huaja ata janë ndarë dy vite pas lidhjes....

Fero i jep fund lidhjes me Arbenitën, habit fansat me atë që thotë publikisht

Fero është kthyer në një nga reperat më të pëlqyer për adoleshentët dhe të rinjtë. Kohët e fundit ai ka qenë...

Futbollisti i njohur ndahet nga gruaja, modelja nis procedurat e divorcit

Melissa Satta dhe Kevin Prince Boateng janë ndarë. Gazeta italiane ‘Oggi’ ka zbuluar detaje nga ndarja e futbollisit të njohur dhe modeles italiane. ...

Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? (FOTO) 

Çifti më i përfolur Çiljeta dhe Alban Hoxha duket se i kanë dhënë fund lidhjes. Lajmi ka qarkulluar me shpejtësi në...

S’ka më dasmë, Danjeli tregon publikisht ndarjen nga Fotini

Pak ditë më parë në media qarkulloi lajmi se Danjeli dhe Fotini, fituesit e edicionit të fundit të Big Brother ishin ndarë. Një gjë...

Çudit çifti i njohur, të divorcuar por ende në një shtëpi

Këngëtarja e njohur Shakira dhe futbollisti Gerard Pike i japin fund lidhjes së tyre. Çifti prej një viti nuk kanë marrëdhënie...

Kishin konflikt me pronat, gruaja divorcon burrin në mes të emisionit

Dy bashkëshortët Liliana dhe Namiku nga Tepelena kanë ardhur në rubrikën “Shihemi në gjyq” në “E diela Shqiptarw”.  Një konflikt mes bashkëshortëve ka bërë...

1 vit pas martesës, Tuna dhe Patris Berisha ndahen, zbulohet arsyeja

Rreth 1 vit pasi zyrtarizuan lidhjen Tuna dhe Patris Berisha janë ndarë. Fillimisht dyshimet e para u hodhën pasi çifti nuk e ndiqte më...

Ndahet çifti i njohur i showbizz-it, zbulohet arsyeja

Çifti i njohur i showbizz-it i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Bëhet fjalë për Selena Gomezin dhe The Weeknd, të cilët...

Lajmet e fundit