Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

Nazmi Cangu

Grabitja dhe dhunimi i biznesmenit Nazmi Çangu, Gjykata jep masën për Saimir Kuçin

Gjykata e Krujës ka caktuar masën “arrest më me burg” për Saimir Kuçin, i cili akuzohet si autori i grabitjes dhe dhunimit të biznesmenit...

Arrestimi i një prej autorëve të grabitjes, flet biznesmeni Nazmi Çangu: S’njoh asnjërin, janë edhe persona të tjerë…

Biznesmeni Nazmi Çangu, ka reaguar pas operacionit të policisë që rezultoi me kapjen e Saimir Kuçit, i cili është një nga autorët që grabitën...

Policia zbardh grabitjen e biznesmenit Nazmi Çangu: Kemi arrestuar një nga autorët, po kërkojmë kreun e grupit, çfarë ju gjet Saimir Kuçit

Zbardhet zyrtarisht grabitja dhe dhunimi i biznesmenit Nazmi Çangu dy javë më parë në Nikël, Fushë Krujë. Policia e Shtetit njofton se ka arrestuar...

FNSH-ja bastis disa shtëpi në Astir e Kombinat, kërkon Artan Kurtin, dyshohet si kreu i grupit që grabiti biznesmenin Nazmi Çangu (EMRI i të...

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt janë duke bastisur disa shtëpi në zona të ndryshme të Tiranës, pasi ka dyshime se fshihen autorët e grabitjes...

Dhunimi dhe grabitja e biznesmenit Nazmi Çangu, Forcat Speciale operacion në Tiranë, ka të arrestuar

Forcat Speciale janë duke zhvilluar një operacion blic në Tiranë, për arrestimin e personave që rrahën dhe grabitën biznesmenin nga Fushë Kruja, Nazmi Çangu,...

Identifikohet një nga grabitësit e biznesmenit Nazmi Çangu, pak ditë më parë i shpëtoi efektivëve gjatë operacionit për arrestimin e tij në Tiranë

Policia ka arritur të identifikojë një nga grabitësit e beiznesmenit Nazmi Çangu dy javë më parë, të cilët u futën në banesën e tij...

Merret në mbrojtje familja e biznesmenit Nazmi Çangu, kapelja e një grabitësi mund të zbulojë gjithë grupin, krahasohen profilet e ADN

Familja e biznesmenit Nazmi Çangu nga Fushë Kruja është marrë në mbrojtje nga Policia e Shtetit. Një patrullë e policisë së zonës është pozicionuar...

Grabitja dhe dhunimi i biznesmenit Nazmi Çangu, Policia “në gjurmë të mira”: Shumë shpejt do ketë lajme, AUTORËT janë disa persona

Albert Dervishaj, zv.drejtor i Policisë së Shtetit, thotë se autoritetet kanë siguruar prova dhe kanë punuar intensivisht për zbardhjen e grabitjes dhe dhunimit të...

Grabitja e biznesmenit, detaje të reja: Nazmi Çangut i kanë kërkuar dokumentet e fajdeve, ai u dha paratë; nuk ka treguar çfarë përmbajnë

Nazmi Çangu, biznesmen i njohur në zonën e Fushë Krujës, është dhunuar dhe grabitur dje nga persona të armatosur. Ka të dhëna sporadike për...

Biznesmenit Çangu i morën peng vëllain për disa orë dhe i grabitën 450 mijë euro

Biznesmeni Nazmi Çangu kaloi një natë terrori në banesën e tij në fshatin Nikël të Fushë-Krujës, ku dhjetë persona të maskuar dhe nën kërcënimin...

Lajmet e fundit