Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

natyre

Vaji i nxjerrë nga farat e shegës kuron disa sëmundje

Vaji i nxjerrë nga farat e shegës është një antioksidant i fuqishëm dhe përdoret për të larguar helmet nga organizmi. Në mjekësinë popullore përdoren...

Kur natyra shëron…

Aloe Vera është lule mjekësore që i përket familjes së zambakut Liliacee, e njëjta familje ku bën pjesë hudhra dhe qepa, është e ngjashme...

Tashmë mund të firmosni peticionin për mbrojtjen e Kanioneve të Nivicës

Firma e Ministrisë së Kultiurës që i hap rrugën ndërtimit të një hidrocentrali, rrezikon të shkatërrojë përgjithmonë bikuritë e mahnitshme të Kanioneve të Nivicës...

11 plazhet më të veçantë në botë (Video)

Natyra dhuron disa nga peizashet më të bukura në të katër anët e globit. Disa paraisa në tokë janë edhe plazhet e mrekullueshme në...

Lajmet e fundit