Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

TAG

natyre

Lajm i mirë: Gjenden foletë e tre zogjve të rrallë në Shqipëri. Shikoni fotot e mrekullueshme

AOS ka nisur së fundmi punën për grumbullimin e të dhënave për Atlasin e Shpendëve Folezues të Shqipërisë, dhe puna duket se ka nisur...

Gazetarja e njohur italiane mbetet pa fjalë në Shqipëri, “Shikoni sa bukur…” (Video)

Gazetarja dhe blogerja e njohur italiane Simona Scacheri, është mahnitur nga bukuritë natyrore dhe jo vetëm, gjatë vizitës së saj në Shqipëri. ...

Vendosi një kamera për të filmuar çeljen e vezëve por ndodhi diçka e papritur

Një djalë i ri ka vendosur të fimojë çeljen e vezëve në një fole në pemë, pranë shtëpisë së tij por përfundimi ka qenë...

Ja çfarë i ndodh një krokodili që kafshon një peshk elektrik (Video)

Një betejë epike mes një krokodili dhe një peshku elektrik është filmuar në një lumë mes pyjeve të dendura të Amazonës. ...

Dokumentari i plotë për Shqipërinë, realizuar nga televizioni prestigjoz “Arte”

Televizioni frakno-gjemran “Arte” ka realizuar një dokumentar të titulliar “Shqipëria Mahnitëse”. Dokumentari e cilëson vendin tonë si një vend të...

Lajmet e fundit

Gazeta Shqiptare

Dita

Standard

Telegraf

Fjala