Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

nato seudi

Turqia s’do të miratojë kërkesën e Suedisë dhe Finlandës për anëtarësim në NATO

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha të hënën se delegacionet suedeze dhe finlandeze nuk duhet ta marrin mundimin të shkojnë në Ankara për ta...

Lajmet e fundit