Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

natasha prifti

Probleme me pasurinë, KPA shkarkon nga detyra prokuroren Natasha Prifti

Kolegji i Posaçëm i Apelimit, KPA shpalli të hënën vendimin për shkarkimin nga detyra të prokurores së Lushnjës, Natasha Prifti (Shallapi). Kryesuesja e trupit gjykues...

Komisioneri Publik apelon vendimin e KPK-së për Natasha Priftin, kërkohet shkarkimi i prokurores së Lushnjes

Komisioneri Publik ka apeluar vendimin e Komisionit të Pavarur të Apelimit për prokuroren e Lushnjes Natasha Prifti. Bazuar edhe në rekomandimet e Operacionit Ndërkombëtar të...

Vettingu e konfirmon në detyrë, Prokurorja Natasha Prifti dhe familjarët dalin të përlotur nga seanca

Prokurorja e Lushnjës Natasha Prifti (Shallapi) u konfirmua sot nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, i cili nuk gjeti probleme shkarkuese ndaj saj në...


Lajmet e fundit