Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

nasip naco

Ish ministri zbulon të vërtetën, gazsjellësin TAP në Shqipëri e solli Ilir Meta

Gjatë mitingut përmbyllës të Lëvizjes Socialiste për Integrim në Berat, ka folur dhe ish ministri i Drejtësisë Nasip Naço që është njëkohësisht kryesuesi i listës...

Dy precedentët e Naços dhe Haxhinastos, si u larguan dy ish-ministrat e Metës dhe hapat që po ndiqen për Manjanin

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka mbërritur mesditën e sotme në zyrën e Ilir Metës, në Kryesinë e Kuvendit, ku më parë kanë hyrë...


Lajmet e fundit