Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

TAG

nasip naco

Ish-ministri Drejtësisë: Kërkesa e Prokurorisë për Saimir Tahirin është e rëndë

Ish-ministri i Drejtësisë, Nasip Naço, aktualisht deputet i LSI-së i ftuar në emisionin “360 Gradë” në Ora News, ka komentuar çështjen më të përfolur...

Kush është miku socialist që i tha Nasip Naços nuk është etike të flasësh keq për ne? Ja si i përgjigjet ish-ministri në Kuvend

Ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço, tregoi një episod nga foltorja e Kuvendit me një mik socialist që siç rrëfeu ai, i ka kërkuar mos...

Ish ministri zbulon të vërtetën, gazsjellësin TAP në Shqipëri e solli Ilir Meta

Gjatë mitingut përmbyllës të Lëvizjes Socialiste për Integrim në Berat, ka folur dhe ish ministri i Drejtësisë Nasip Naço që është njëkohësisht kryesuesi i listës...

Dy precedentët e Naços dhe Haxhinastos, si u larguan dy ish-ministrat e Metës dhe hapat që po ndiqen për Manjanin

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka mbërritur mesditën e sotme në zyrën e Ilir Metës, në Kryesinë e Kuvendit, ku më parë kanë hyrë...

Lajmet e fundit