Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
26 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

nasip naco

Debati te Ligjet/ Naço u kërkon deputetëve të dorëzojnë celularët, Noka: Çdo të dhënë sot e kanë hakerat iranianë

Mbledhja e sotme e Komisionit të Ligjeve është përfshirë nga një debat mes deputetëve të opozitës dhe atyre të mazhorancës. Për shkak të sulmit...

Noka pyet në Komisionin e Sigurisë: A ka shteti informacion për Ervis Martinajn? Naço: Nëse di diçka na telefono, ndihmo shtetin

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka ka kërkuar negocimin me urgjencë të marrëveshjes për ekstradimin me Emiratet e Bashkuara Arabe, pas miratimit të marrëveshjes...

Salianji debat me Naçon për deputetin e PS: Fyeu gjithë Shqipërinë! Kryetari i Komisionit: Do merren masa, unë e kam hequr nga grupi

Deputeti demokrat Ervin Salianji dhe socialisti Nasip Naço kanë debatuar me njëri-tjetrin në nisje të punimeve të sotme të Komisionit të Sigurisë. Shkak është...

“Je e papërgatitur, të vijë vetë ministrja”, Noka dhe Naço “përplasen” për vajzën e Bashkim Finos: Tërhiqi fjalët mbrapsht (DEBATI)

Nasip Naço, kryetar i Komisionit për Sigurinë Kombëtare është "përplasur" në mbledhjen e sotme me deputetin demokrat Flamur Noka. Shkak është bërë Megi Fino....

Nasip Naço tregon para Luan Ramës pse u bashkua me PS-në: Ma kërkoi edhe elektorati i LSI-së

Deputeti socialiste Nasip Naço, i cili u bashkua me PS-në vetëm pak muaj para zgjedhjeve të 25 prillit, ka treguar ditën e sotme pse...

KRUSHQ DHE RIVALË/ Vajza e Haxhinastos kurorëzon dashurinë në martesë me djalin e Nasip Naços (FOTO NGA CEREMONIA)

Dy ish-ministrat e LSi-së, Nasip Naço dhe Edmond Haxhinasto janë bërë krushq me njëri tjetrin. Franko, djali i Nasip Naços dhe Eliza, vajza e...

EMRAT: Partia Socialiste zgjedh kryetarët e Komisioneve Parlamentare, kush do i drejtojë Ligjet, Sigurinë, Politikën e Jashtme…

Kryesia dhe Grupi Parlamentar i Partisë socialiste ka zgjedhur pesë kryetarët që do të drejtojnë Komisionet Parlamentare për sesionin e ri të Kuvendit. Newsbomb.al mëson...

Lefter Maliqi bën denoncimin e rëndë: Ky është IT i Nasip Naços. Më dërgon mesazhe fyese në emër të presidentit Meta

Kandidati për deputet i LSI në qarkun e Beratit, Lefter Maliqi ka bërë një denoncim të rëndë në rrjete sociale, lidhur me disa mesazhe...

Nasip Naço, ish-ministri i LSI punoi për PS në Berat dhe shkruan: I ktheva borxhin Partisë Socialiste

Nasip Naço, ish-zyrtar i lartë i LSI por që në këto zgjedhje u bashkua me Partinë Socialiste ka falenderuar mëngjesin e sotëm të gjithë...

‘Nga LSI ikën vetëm llumi’, Nasip Naço i përgjigjet Metës: Nuk pres asgjë nga ajka e kombit…(E PLOTË)

Ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço ka reaguar për herë të parë, pas deklaratës së presidentit Ilir Meta, i cili tha se nga LSI ikën...

Lajmet e fundit