Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

naser gashi

Lirimi i të superkërkuarit për trafik droge, jepet VENDIMI për punonjësit e arrestuar të policisë, shefi i komisariatit në kërkim

Gjykata e Krimeve të Rënda ka ndryshuar masën e sigurisë për dy efektivët e policisë së Kukësit, të cilët u arrestuan pasi lejuan lirimin...

Lirimi i të superkërkuarit Naser Gashi, seancë për vlerësim mase për tre të arrestuarit dhe shefin e komisariatit

Është zhvilluar seanca në Gjykatën e Krimeve të Rënda për vlerësimin e masës së sigurisë për të arrestuarit në komisariatin e Kukësit, pasi lejuan...

LAJM I FUNDIT/ Liruan të kërkuarin për TRAFIK DROGE, shefi i Komisariatit në kërkim, tre të tjerë në BURG (Si ndodhi ngjarja me NASER...

Janë arrestuar 3 punonjës policie në Kukës dhe një është shpallur në kërkim, pasi lejuan lirimin e të superkërkuarit Naser Gashit. Është vendosur...

Pas tre muajsh heshtje, Prokuroria nis hetimet për lirimin e Naser Gashit

Pas tre muajsh heshtje autoritetet janë vënë në lëvizje për lirimin e të superkërkuarit Naser Gashit. Prokuroria e Krimeve të Rënda...

Zv.drejtori u bë ‘kurban’ se denoncoi skandalin e lirimit të Naser Gashit, ‘heshtje varri’ nga ministria e Brendshme

Kanë kaluar tre muaj nga skandali i lirimit të të superkërkuarit Naser Gashi por si për ta thelluar edhe më shumë këtë skandal, ministria...

MEGASKANDALI me të superkërkuarin që u lirua sa hap e mbyll sytë, heshtin organet e drejtësisë, hesht edhe PD! Naser Gashi shijon lirinë

Një megaskandal pushtoi të gjitha mediat disa ditë më parë kur doli lajmi i lirimit të një të super të kërkuari. ...

MEGASKANDALI/ Arrestohet i shumëkërkuari i dënuar me 7.4 vjet për trafik lëndësh narkotike, POLICIA dhe PROKURORIA e lirojnë menjëherë (E akuzuan për falsifikim dokumentash...

Hije skandali përfshijnë policinë dhe prokurorinë shqiptare pas arrestimit dhe lirimit të menjëhershëm të një shtetasi të identifikuar si i shpallur në kërkim nga...

Lajmet e fundit