Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

narkotrafik

“Breg më breg”, Italia shkatërron rrjetin e trafikut ndërkombëtar të drogës, 13 në pranga

Është finalizuar sot më 1 janar operacioni anti-drogë nga sektotri i anti-mafias në bashkëpunim me prokurorët e Barit dhe policinë e Foggias duke dhënë...

Lajmet e fundit