Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Nard Ndoka

“Ne jemi penalizuar prej Bashës”, Nard Ndoka analizon zgjedhjet dhe zbulon prapaskenat: Ai s’ka kontakte me aleatët sepse…

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, në një bisedë në Fax News ditën e sotme ka bërë disa komente dhe analiza lidhur me zgjedhjet...

Nard Ndoka bën deklaratën e PAPRITUR pas shpalljes së Berishës “non-grata”

Kryetari i PDK-së, Nard Ndoka ka reaguar pak minuta më parë lidhur me lajmin e bujshëm sot në mesditë, ku Sekretari Amerikan i Shtetit,...

Nard Ndoka poston foton e 4 viteve me parë, dhe ironizon Bashën: Qesh e ngjesh

Kryetari i PDK-së, deri në shtator të këtij viti, Nard Ndoka ka vijuar me kritikat dhe ironit ndaj Lulzim Bashës, pas zgjedhjeve të 25...

Nard Ndoka KRITIKON Bashën: Bëri fushatë individuale pa aleatët. Erdhi në Shkodër e s’më takoi, shkoi në Durrës dhe nuk takoi Dukën

Kryetari i PDK-së, deri në shtator të këtij viti, Nard Ndoka ka vijuar me kritika të forta ndaj Lulzim Bashës, për të cilin tha...

“Kolegët më grabitën në vendlindjen time”! Nard Ndoka publikon MARRËVESHJEN me Bashën: Më lanë me 24 vota

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka më herët sot ka publikuar një shënim të Kastriot Myftarajt, i cili thoshte se shumë shpejt PD do të...

“Partinë do e dominojnë muslimanët praktikues”, ALARMI i Nard NDOKËS: PD me BASHËN po kthehet në parti ISLAMIKE

Aleati i zhgënjyer i Lulzim Bashës, Nard Ndoka reagon ashpër përmes një postimi në rrjetet sociale, duke thënë se Partia Demokratike rrezikon të kthehet...

Nard Ndoka njoftoi dorëheqjen, PDK hap garën për kryetar partie dhe sulmon Bashën: Demokristianët u prenë në besë nga PD, na dorëzuan para bandave...

Partia Demokristiane me anë të sekretarit të medias, Agron Prebibaj, ka bërë një deklaratë të fortë kundër kryedemokratit Lulzim Basha.Prebibaj shkruan se demokristianët u...

Nard Ndoka vërshon kritikat ndaj Bashës: S’na tregoi për grupin e armatosur për mbrojtjen e votës

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka pas zgjedhjeve të 25 prillit ka dalë hapur për të kritikuar kreun e PD-së, Lulzim Basha. Sipas tij, ai bëri...

Nuk fitoi mandatin e deputetit, Nard Ndoka heq dorë nga Partia Demokristiane: Në shtator-tetor mblidhet kongresi dhe zgjidhet kryetari i ri

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka deklaruar ditën e sotme se do të heqë dorë nga drejtimi i kësaj prtie.Ai tregoi në “Top...

“Koalicioni ishtë një dështim”, Nard Ndoka pendohet për marrëveshjen me PD: Fajësoj veten që i besova verbërisht Bashës, ai u fokusua të kompania që...

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, i cili nuk arriti të merrte mandatin e deputetit, ditën e sotme u shpreh se është penduar për...

Lajmet e fundit