Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

Napoli

Napoli vëzhgon mesfushorin shqiptar Milot Rashica. A do bashkohet me Elseid Hysajn?

Pasi ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në skuadrën hollandeze “Vitese” gjysmën e parë të këtij sezoni, mesfushori shqiptar, Milot Rashica mund të transferohet...

Interi i kthehet fitoreve, Napoli dhe Juve vazhdojnë garën e ashpër

Nuk pati fatin të luante 90 minuta, sepse doli për një dëmtim që në fillim të ndeshjes dhe vetëm nesër do të mësohet...

De Biasi komenton “Serie A”: Napoli është ringjallur, por Juventus është favorit

Trajneri i kombërates shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, ka komentuar gjendjen e ekipeve në Serinë A. Në një intervistë për...

Interi bën surprizën, mposht Napolin dhe kualifkohet në gjysmëfinalen e Kupës

Interi i Roberto Mancini ka surprizuar jo pak me fitoren 2-0 të arritur sot në “Sao Paolo” kundër Napolit. Ndonëse të gjithë prisnin fitoren...

Maradona: Nëse Napoli shpallet kampion, do nisem me helikopter

Diego Armando Maradona ka deklaruar se do të niset me helikopter drejt Italisë në rast se Napoli fiton titullin kampion, të parin pas 26...

Formacioni i vitit në Serie A, Inter dhe Napoli dominojnë listën

Faqja e specializuar e futbollit, Goal.com ka publikuar formacionin e vitit sipas saj për kampionatin italian. Në këtë formacion bëjnë pjesë...


Lajmet e fundit