Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Napoli

Del në rrugët e Napolit me bluzën e Juventus, e pabesueshme çfarë i ndodh (Video)

Një djalë ri, tifoz i Juventus ka vendosur të provokojë keq napolitanët duke dalë në qytet shëtitje me bluzën e Higuain. ...

Tragjedi në Napoli, përpihet nga krateri i vullkanit familja me 3 anëtarë, shpëton fëmija 7 vjeçar

Një tragjedi ka ndodhur në Napoli, ku prindërit dhe djali i tyre 11 vjeçar kanë rënë në kraterin e një vullkani, ndërsa djali i...

Sot përcaktohen biletat e para nga play off, për në grupet e Ligës së Kampioneve

Mbrëmjen e sotme Uefa Champions League do të mësoje 5 skuadrat e para që do t’i bashkëngjiten klubeve të elitës në fazën e grupeve....

Tërmet në Napoli, tmerrohen pushuesit

Toka dhe ndërtesat janë shkundur sot në mbrëmje në Napoli, duke ngjallur panik te banorët vendas dhe turistët e shumtë. Nga...

Bayern Munchen dhe Real Madrid “kopjojnë” veten, rezultate të njëjta si në sfidat e para

Mbyllen dy ndeshjet e para të 1/8-ve të Champions League. Bayern Munchen mposht 5-1 Arsenalin në Londër duke u kualifikuar me...

Juventus i papërmbajtshëm, Higuain ndëshkon ish-skuadrën e tij

Juventus ka arritur të fitojë me rezultatin 3-1 kundër Napolit, ndeshje e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. Bardhezinjtë e...

Video/ Etrit Berisha bën “heroin”, ndal Napolin

Etrit Berisha Amazing Save HD - Napoli 0-1... by fabiolafarrelly


Lajmet e fundit