Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.1kmh
75 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

Napoli

U largua nga Napoli, Sarri tregon arsyen: Kisha probleme me presidentin

Mauruzio Sarri është trajneri i ri i skuadrës së Chelsea. Gjatë prezantimit të tij, tekniku është rikthyer të flasë për të...

Veliaj takon homologun në Napoli: Shqipëria vend ideal për…

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte i ftuari i nderit në edicionin e XIX të Konventës së Sipërmarrësve të Ndërtimit të Italisë,...

Arrestohet në Napoli çifti mashtrues shqiptar, ‘i tradhtoi’ italishtja

Napoli - Zyrtarët e komisariatit të pasaportave në policinë e Napolit arrestuan dy shtetas shqiptarë, një grua 28 vjeçe dhe një burrë 29 vjeç....

Dy gola të Atalantës shokojnë Napolin, Berisha mund Hysajn

Pak kush e priste, por Atalanta ka fituar në shtëpinë e Napolit, ‘‘San Paolo”. Bergamaskët morën një fitore shumë me vlerë 1  me...

Me një gol dhe mes polemikave, Napoli shpallet kampion i dimrit

Napoli është shpallur zyrtarisht kampion i dimrit në Itali. Djemtë e teknikut Sarrit morën një fitore shumë të vuajtur përballë Krotones, që edhe...

Ende pa filluar merkato, Napoli bën goditjen e parë

Merkato e janarit do edhe disa ditë që të fillojë zyrtarisht, por pavarësisht kësaj shumica e klubeve europiane i kanë filluar lëvizjet e para....

33 gola mbrëmjen e dytë të Champions, dështim i madh për Napolin dhe Dortmundin

Janë mbyllur ndeshjet e mbrëmjes së dytë të raundit të 6-të Uefa Champions League. Nuk kanë munguar edhe mbremjen e sotme...

Rikthehet “Grande Napoli”, Real Madrid tregon forcën në Qipro

Janë mbyllur ndeshjet e 5-ta të fazës së grupeve në Uefa Champions League për ditë e martë. Në grupin E të...

Inter mposht Atalantan, i afrohet kreut

Skuadra e Interit u është kthyer fitoreve në Serie A, duke mposhtur në San Siro Atalantan me rezultat 2-0. Të dy...

Përfundojnë 8 ndeshjet e Champions League, Napoli i gjakosur humbet në Angli, Liverpool poker në Slloveni

Kanë përfunduar sfidat e sotme të Champions League, me plot 31 gola. Napoli ka humbur 2-1, nga Mancester City, ndërkohë që Hysaj...


Lajmet e fundit