Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

Napoli

“Më jep orën”, autori kërcënon me armë turistin dhe e grabit në mes të lokalit, pas pak ia kthen: Është false, s’ia vlen

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një lokal në Napoli, ku dy turistë zvicerianë kanë qenë duke pirë kafe. Në një moment një person...

E rëndë në Napoli/ Punonjësi i familjes hedh djalin 4-vjeçar nga ballkoni, i vogli ndërron jetë, policia arreston 38-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Napoli, Itali, ku një 4-vjeçar ndërroi jetë pas rënies nga ballkoni, në 20 metra lartësi. Fillimisht u...

Çmendet italiani, qëllon me armë menaxherin shqiptar dhe gruan e tij, merr djalin dhe arratiset për 6 orë (DETAJE)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në provincën e Reggio Emilia në Itali. Një 36-vjeçar nga Napoli pas orës 14:00, ai hyri në një...

“Fëmija i lidhur me zinxhir”, skulptura në rrugët e Napolit pasqyron situatën e pandemisë së Covid-19

Një skulpturë e veçantë është vendosur në mes të qytetit të Napolit në Itali. Një fëmijë i vogël, me një dorë...

Guvernatori vendosi mbylljen e rajonit të Campanias, napoletanët vërshojnë në rrugë, KAOS TOTAL dhe PËRLESHJE ME POLICINË (VIDEO)

Numri i lartë i infektimeve me koronavirus në ditët e fundit ka bërë që guvernatori i rajonit të Campanias, Vicenzo De Luca të marrë...

Merr fund dilema, agjenti i Hysaj zbulon përfundimisht të ardhmen e mbrojtësit shqiptar

E ardhmja e Hysaj duket se do të jetë sërish te Napoli. Pas zërave të merkatos që e lidhinin me skuadra të ndryshme, mbrojtësi...

MARTESA E VEJUSHËS SË MAFIAS/ Napoli, gruaja e bosit të CAMORRA lidh kurorë me këngëtarin e famshëm italianë (FOTOT)

E veja e një bosi mafioz, Tina Rispoli i ka dhënë fund statusit të vejushës, pasi lidhi kurorë me muzikantin e famshëm në Napoli...

Shkatërrohet rrjeti i drogës nga Shqipëria në Napoli: 21 të arrestuar, mes tyre 4 shqiptarë (EMRAT)

Katër shtetas shqiptarë janë mes 21 të arrestuarve gjatë një operacioni masiv anti-drogë në Napoli të Italisë. Policia italiane ka arritur...

Atentat të riut shqiptar në Napoli, bie në koma

Një i ri shqiptar është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e sotme në një provincë pranë qytetit të Napolit. Sipas mediave...

Meta vizitë në Napoli: Miqësi shekullore që nga koha e Skënderbeut

Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një vizitë në Napoli të Italisë, ku u prit në mënyrë të ngrohtë nga Kryetari i Bashkisë,...

Lajmet e fundit