Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

nano bardhi

“Vilën më të madhe në Lalëz e ka Berisha”, reagon ish-kryeministri: Shpifje, ja e kujt është

Ish kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur deklaratës së Mustafa Nanos në emisionin “Opinion” duke e quajtur shpifje. Nano tha se Sali...

Plas sherri në emision për VILAT te Gjiri Lalëzit, SHPËRTHEN Nano ndaj ish-ministrit të PD: Vilën e sat ëme, unë një apartament kam. Ik...

Ka degjeneruar debati në emisionin “Opinion” mes analistit Mustafa Nano dhe ish ministrit teknik të PD-së, Gazmend Bardhi. Gjithçka ka nisur...

Lajmet e fundit