Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Namik Velaj

Mbyti gruan me litar, gjykata dënon me 35 vite burg Namik Velajn

Gjykata për Krimet e Rënda ka dënuar me 35 vite burg, Namik Velajn, i cili mbyti gruan e tij rreth 2 vite më parë....

Detaje shokuese, ja si e fshehu fieraku vrasjen e gruas (Shalli që s’lejoi t’i preknin dhe Prokurori që zbuloi gjithçka)

Zbardhet pas një viti se si autori Namik Velaj arriti të fshihte faktin që kishte vrarë të shoqen Verke Velaj në janar të vitin...

U trajtua si vdekje natyrale, policia zbardh vrasjen shokuese të gruas në Fier, ARRESTOHET i shoqi, procedohet MJEKU I URGJENCËS (EMRI- DETAJE)

U trajtua si vdekje natyrale por policia ka zbuluar se gruaja Verke Velaj është vrarë nga i shoqi. Ngjarja ka ndodhur...

Lajmet e fundit