Tirana
moderate rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
3.6kmh
100 %
Hën
19 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

Namik Dokle

“Hidhu përpjetë po deshe…”, Namik Dokle tregon përplasjen në telefon me Berishën në ’97 për Ministrin e Mbrojtjes

Ish-kryetari i Parlamentit të Shqipërisë dhe zv.kryeministër i vendit, Namik Dokle, ka treguar një pjesë nga negociatat me Sali Berishën për formimin e qeverisë...

Dritan Hila propozon dy kandidatë për Presidentin e ardhshëm: Daut Gumeni dhe Namik Dokle, kanë zgjedhur të drejtën edhe kur kjo zgjedhje paguhej rëndë

Emri i Presidentit të ri të vendit mbetet ende një enigmë, por kandidaturat e propozuara nga qytetarët kanë qenë të shumta. Gazetari Dritan Hila...

Namik Dokle në zi, ish-deputeti socialist humb vëllain nga Covid-19

Ish-deputeti i Partisë  Socialiste Namik Dokle ka humbur vëllain si pasojë e infektimit me Covid-19. Dokle ka bërë publik lajmin përmes një mesazhi prekës...

Namik Dokle dhe bashkëshortja fitojnë betejën me Covid: E përzumë virusin nga shtëpia, iku çalë-çalë, por na la edhe ndonjë plagë…

Namik Dokle, politikani i njohur shqiptar i së majtës dhe bashkëshortja e tij kanë arritur ta fitojnë betejën me Covid-19. Ai shkruan në rrjetet sociale...

Ka më shumë se 1 vit që ruhet e nuk del nga shtëpia, COVID-19 “kap” politikanin e njohur: Po luftoj dhe unë e gruaja

Namik Dokle, politikani i njohur shqiptar i së majtës, që në dekadën e fundit është fokusuar më shumë tek librat, siç ka rrëfyer shumë...

“Jo vetëm Serveti, po dhe unë e Gramozi u thinjëm”, mesazhi i Namik Dokles për themeluesit e PS-së

Ish-themelues i PS-së Namik Dokle, ka postuar sot një foto të Marsit 1996 gjatë punime të Kongresit të dytë të Partisë Socialiste, ku është...

Namik Dokle nxjerr poezinë e shkruan në Kuvend, në ’97: Ia dhashë Fatos Nanos kur u miratua Qeveria, qeshi

Socialisti Namik Dokle, i tërhequr tashmë nga politika aktive, publikon një poezi të cilën thotë se e ka shkruar në vitin 1997, kur në...

Namik Dokle sqaron simbolikën e votimit të tij që në mëngjes, dhe e ka një surprizë për votën

Një ndër politikanët më në zë brenda të majtës, por që ka mbajtur një profil jo të lartë publik për këtë proces zgjedhor, në...

Flet ish-politikani: Kam 11 muaj që nuk kam pirë një kafe jashtë shtëpisë, jam mërzitur, por zgjedh sigurinë përpara trishtimit nga mërzia

Politikani i njohur i PS, Namik Dokle, i tërhequr në fakt prej kohësh nga jeta politike, ka zgjedhur të ndajë me miqtë e tij...

‘Çfarë t’u thuash njerëzve të tillë?’ REVOLTOHET ish-deputeti socialist, ja çfarë i ndodhi me një zonjë në treg

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka publikuar një status në rrjetet sociale, ku tregon një ngjarje që i ka ndodhur në treg. ...

Lajmet e fundit