Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

najda como

Najada Çomo IKËN nga Komiteti Teknik i Ekspertëve, zbulohet kush e zëvendëson atë dhe Tritan Kalon

Profesoreshë Najada Çomo nuk është më pjesë e Komitetit Teknik të Ekspertëve. Nuk dihet nëse është larguar pas impenjimeve të shumta...

MOMENTI PREKËS / Mjekja përlotet gjatë takimit, Manastirliu dhe Çomo i japin kurajë (VIDEO)

Një moment prekës ka rënë në sy sot gjatë takimit të Drejtorit të Përgjithshëm të OBSH për Evropën, Z. Hans Kluge dhe Ministres së...

Lajmet e fundit