Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Najada Çomo

Deputetët me më pak vota që do të hyjnë në Kuvend, në listë edhe Monika Kryemadhi, Vangjel Dule e Najada Çomo

Në zgjedhjet e 25 prillit qytetarët shqiptarë kishin mundësi të votonin jo vetëm për partinë, por edhe për kandidatin e preferuar.Por në Parlamentin e...

Nga kokëkuqe në çokollatë, i mahniti të gjithë me ndryshimin e pamjes, mjeku zbulon ndërhyrjen që ka bërë Najada Çomo

Ndryshimi drastik në pamjen shefes së spitalit Infektiv, Najada Çomo shkaktoi jo pak diskutim në media dhe portale. Nga flokët e kuqe të cilat ishin...

Najada Çomo: Nuk ju kërkoj votën për vete, por për ministren Ogerta Manastirliu që ka bërë një punë të palodhur duke dëgjuar profesionistët e...

Profesoreshë Najada Çomo në fjalën e saj në ceremoninë e hapjes së fushatës elektorale të Partisë Socialiste, është shprehur se votën e qytetarëve nuk...

Najada Çomo kandidate për deputete, Pipero: Lajm i keq për Infektivin! Nuk është koha për t’ju futur politikës, nëse do më ofrohej mua…

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka komentuar vendimin e doktoreshë Najada Çomos për t’u bërë pjesë e politikës, si kandidate për deputete në listat e...

Kandidimi i Najada Çomos në listat e PS-së, gazetari tregon arsyet: Ja pse doktoresha s’ka ç’i bën hiç sistemit politik

Gazetari i njohur Mentor Kikia ka bërë një koment lidhur me kandidimin e drejtoreshës së Infektivit Najada Çomo si deputete në listat e PS-së....

Shqetësonte me telefonata 20 herë në ditë Najada Çomon, flet 32-vjeçarja nga Berati: Ngatërrova numrin

Shefja e Infektivit, Najada Çomo denoncoi një 32-vjeçare nga qyteti i Beratit pasi e shqetësonte duke e telefonuar rreth 20 herë në ditë. ...

“Më mirë të kesh auditoret bosh sot dhe spitalet bosh nesër”, Çomo: Studentët portë hyrëse për të dërguar virusin në familjet e tyre

Drejtoresha e spitalit Infektiv, Najada Çomo, ka thënë se moshat e reja janë portë hyrëse për të transportuar virusin. Gjatë fjalës...

‘Sot, si çdo ditë tjetër ti je në spital’, vajza e Najada Çomos uron të ëmën për ditëlindje: Dhurata më e bukur që mund...

Ditën e sotme shefja e Infektivit, profesoreshë Najada Çomo feston ditëlindjen. Urimet për profesoreshën kanë qenë të shumta, duke filluar nga...

Prej 9 muajsh në shërbim të pacientëve që luftojnë për jetën, profesoreshë Najada Çomo feston ditëlindjen në Spitalin Infektiv

Shefja e spitalit Infektiv, profesoreshë Najada Çomo, ditën e sotme feston ditëlindjen. Nuk zgjodhi ta festojë me miqtë dhe të afërmit,...

A do të ketë izolim të dytë? Flet Najada Çomo: Uroj që jo, por do të kemi bllokim të pjesshëm nëse…

Shefja e spitalit Infektiv, Najada Çomo, ka folur ditën e sotme në emisionin “Opinion” për rritjen e rasteve me COVID-19 në vendin tonë. ...

Lajmet e fundit