Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Naimov Gjondedaj

Prej 29-vitesh punonjës i Doganës, ndërroj jetë nga Covid-19 Naimov Gjondedaj

Është ndarë në moshën 58-vjeçare punonjësi i Administratës Doganore Shqiptare, Naimov Gjondedaj. Gjondedaj ka ndërruar jetë pasi ishte i prekur nga Covid-19 dhe nuk arriti...

Lajmet e fundit