Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

naimi

Pas Lasgushit dhe Migjenit, edhe Naimi zbret pasagjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”

Avioni i qaujtur “Naimi” i flotës shqiptare të kompanisë “Air Albania” ka zbritur pasgjerët e parë në aeroportin “Nënë Tereza”. Lajmin e bën të ditur...

“Mbërriti edhe Naimi”, Rama jep lajmin e mirë: Së bashku me Lasgushin dhe Migjenin, shkon në 3 numri i avionëve të flotës së Air...

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se në aeroportin “Nënë Tereza” ditën e sotme ka mbërritur edhe “Naimi”, avioni i kompanisë “Air Albania”. Pas Lasgushit dhe...

Vjen avioni i tretë shqiptar, Rama prezanton ‘NAIMIN’, premton linjën e Amerikës

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar me anë të një statusi shqiptarët se do të kenë mundësi të udhëtojnë me avionin e ri shqiptar "NAIMI",...


Lajmet e fundit