Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

naim bajri

Foto: Kush është Naim Bajri, u ekzekutua sot në Shkodër

Naim Bajri mbeti i vrarë në një atentat me armë zjarri mëngjesin e sotën në qytetin e Shkodrës. Bajri ndodhej i ulur në kafe te...

“Pushka krisi prap”, Alibeaj reagon për vrasjen në Shkodër: Krimi vazhdon të terrorizojë shqiptarët sepse ka gjetur strehë te kjo qeveri

Kreu i Grupit Parlamentar të PD, Enkelejd Alibeaj, ka reaguar për vrasjen e sotme në Shkodër, ku mbeti i vrarë Naim Bajri dhe u...

Atentati ndaj Naim Bajrit/ Policia jep informacion: RENEA  niset drejt Shkodrës, ja si është gjendja e të plagosurit

Policia ka dhënë informacion në lidhje me vrasjen e nddohur mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku mbeti i vrarë shtetasi Naim Bajri.    Nga të...

DETAJE/ Naim Bajri u qëllua 10 herë nga një mjet në lëvizje, po pinte kafe me punonjësin e tij

Detaje të reja mësohen nga vrasja me armë zjarri këtë mëngjes në Shkodër. Burime bëjnë me dije se viktima, Naim Bajri është tregtar peshku...


Lajmet e fundit