Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

nafta kjorce

Si futet nafta nga Maqedonia dhe shitet me 130 lekë në tregun e fruta-perimeve të Korçës

Shqiptarët e kanë gjetur zgjidhjen për të përballaur çmimin e lartë të naftës në vend duke blerë naftë nga vendet fqinje si Maqedonia, e...

Lajmet e fundit