Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

nafta benzina korce treg

Si futet nafta nga Maqedonia dhe shitet me 130 lekë në tregun e fruta-perimeve të Korçës

Shqiptarët e kanë gjetur zgjidhjen për të përballaur çmimin e lartë të naftës në vend duke blerë naftë nga vendet fqinje si Maqedonia, e...

Lajmet e fundit