Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

myzlim murrizi

‘Njëri në Facebook dhe tjetri duke gatuar’ Murrizi SHPËRTHEN në Kuvend: Na hapët barkun, ILDKP t’iu bëjë publike pasuritë duke filluar nga unë

Deputeti Myslym Murrizi ka akuzuar qeverinë se i ka dhënë paratë e shqiptarëve me koncesione, në duart e pak njerëzve. Sipas...

Lajmet e fundit