Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

Myzerim Zeneli

4 të vrarë dhe 2 të plagosur në Velipojë, detaje të reja: Është qëlluar me 4 armë, 3 janë pistoleta; Hetuesit zbuluan nga gëzhojat...

Katër persona mbetën të vrarë dhe dy të plagosur, dy ditë më parë në Velipojë, si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Pronarët...

Ishte jetim, në xhep kishte vetëm 30 lekë, nëna e Myzerim Zenelit mësoi për djalin e vdekur teksa lante peshqirat e spitalit

E shtuna ishte dita e parë e punës për Myzerim Zenelin. Fatkeqësisht, dhe e fundit e jetës së tij. 20 vjeçari humbi jetën nga përplasja...

Familjarët i japin sot LAMTUMIRËN e fundit 20-vjeçarit Myzerim Zenelit

Familjarët dhe të afërmit i kanë dhënë sot lamtumirën e fundit të ndjerit, Myzerim Zeneli, i cili humbi jetën nga të shtënat me armë...

U vra në ditën e parë të punës, shqiptarët bëhen bashkë dhe mbledhin para për familjen e 20-vjeçarit

Myzerim Zeneli ishte 20 vjeçari fatkeq,  i cili humbi jetën në ngjarjen tragjike të Velipojës. I rritur pa babë, i riu i pafajshëm iku...

Gjesti i veçantë i reperit shqiptar, kërkon të paguajë të gjitha shpenzimet e funeralit për 20 vjeçarin e vrarë në Velipojë

Vrasja e 20 vjeçarit Musaen Zeneli në Velipojë ka tronditur mbarë opinionin publik në Shqipëri. I riu humbi jetën në ditën e tij të...

Blendi Fevziu: Myzerim Zenelin nuk e njihte askush, por ai ishte padyshim më i zoti nga të gjithë ne, edhe pse plumbat ia prenë...

Vrasja e 20 vjeçarit të pafajshëm Myzerim Zeneli ka tronditur mbarë opinionin publik, mes të cilëve edhe gazetarin Blendi Fevziu. Ja çfarë thotë ai...

FOTO e kamerierit 20-vjeçar që humbi jetën në Velipojë; ja si paraqitet gjendja e dy të plagosurve

Personi në foto është Myzerim Zeneli, i cili humbi jetën pas përplasjes mes pronarëve Ferracaku dhe Gocaj në Velipojë. 20-vjeçari Myzerim Zeneli kishte vetëm një...

Humbi jetën nga plumbat në Velipojë, 20 vjeçari ishte jetim, në xhep iu gjetën vetëm 30 lekë

I dhimshëm fati i 20-vjeçarit që humbi jetën në Velipojë, pas përplasjes me armë mes pronarëve Ferracaku dhe Gocaj. 20-vjeçari Myzerim Zeneli kishte vetëm një...

TRAGJIKE, kishte ditën e parë të punës si kamerier, plumbat i morën jetën 20-vjeçarit në Velipojë

Myzerim Zeneli vetëm 20-vjeç është njëri prej viktimave që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Velipojë, pas shkëmbimit me armë zjarri mes pronarëve të...

Lajmet e fundit