Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

Myslym Murrizi

Murrizi ZBULON çfarë ka thënë Berisha për djegien e mandateve, ka disa VËREJTJE për Agron Shehajn

Deputeti Myslym Murrizi ka bërë një reagim për deklaratat e kandidatit për kreun e PD-së, Agron Shehaj në lidhje me djegien e mandateve. Duke iu...

“Lëreni Lulin të jetë Lul”, Myslym Murrizi IRONIZON garën në PD: Një tufë pushtet dashës

"Lëreni Lulin të jetë Lul", Myslym Murrizi IRONIZON garën në PD: Një tufë pushtet dashës Deputeti Myslym Murrizi ka bërë një koment lidhur me situatën...

“Nxorët policët pas ferrave, pas zgjedhjeve”, MYSLYM MURRIZI akuza për policinë e shtetit: Falni gjobat, ktheni patentat

Myslym Murrizi, deputet i Lushnjës, si çdo qytetar ka vërejtur fenomenin e mungesës së gjobave një muaj para zgjedhjeve, dhe sot, shfrytëzoi foltoren e...

‘Të nisin hetimet’, Murrizi i kërkon Manastirliut të mbajë përgjegjësi për skandalin në Vlorë, ministrja ul kokën

Deputeti Myslym Murrizi ka kërkuar nga foltorja e Kuvendit që të nisin menjëherë hetimet për mjekun në Vlorë, QSUT-në dhe Spitalin Infektiv, të cilat...

Arrestimi i mjekut Edvin Prifti, Murrizi SHPËRTHEN në Kuvend: Peshqit e mëdhenj janë politikanët, nuk ka qytetar që si ka dhënë peshqesh mjekut

Deputeti Myslym Murrizi ka shpërthyer në Kuvend për arrestimin e mjekut Edvin Prifti nga SPAK. Gjatë fjalës së tij, Murrizi tha...

Dashnor Diko i rrëfehet deputetit: Nuk kam votuar për 30 vite, por me 25 prill do dal kundër hajdutëve që janë ndarë në tre...

Deputeti Myslym Murrizi ka konsumuar një kafe me këngëtarin e njohur Dashnor Dikon në fshatin Adriatik të bashkisë Divjakë. Gjatë bisedës,...

Blendi Fevziu i ngatërroi emrin e partisë, i KTHEHET Myslym Murrizi: E vetmja lëvizje që nuk është krijuar nga ish-komunistë

Deputeti Myslym Murrizi ka deklaruar se partia e tij, është e vetmja parti në këto 30 vite, që nuk është krijuar nga ish-komunistë, apo...

Myslym Murrizi çon në Kushtetuese Kodin Zgjedhor, i bën thirrje Topallit dhe Kryemadhit: Të bashkohen nëse nuk e kanë karamelen në fyt

Pas kreut të Bindjes Demokratike, Astrit Patozit ka shkuar në Gjykatën Kushtetuese edhe deputeti Myslym Murrizi. Ai ka ankimuar sot Kodin...

Hakeri shqiptar vodhi 450 milion euro, Murrizi ZBULON emrat e kompanive dhe akuzon policinë: Nuk ka asnjë hetim tatimor

Deputeti Myslym Murrizi ka akuzuar policinë e shtetit, se nuk po heton aktivitetin e kompanive, ku një haker shqiptar, ka vjedhur 450 milion euro...

‘Nuk votoj kundër ligjit se ashtu duan ambasadat’, Murrisi del KUNDËR për Altin Binaj: Po fusni në Gjykatën Kushtetuese të afërmit tuaj

Deputeti Myslim Murrizi ka dalë hapur kundër votimit të kandidatit për anëtar në Gjykatën Kushtetuese, Altin Binaj. Gjatë fjalës së tij...

Lajmet e fundit