Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

myslim murrizi

“Ju jeni një!”, Murrizi në Kuvend: Kandidatja për kreun e AMA-s, është nusja e djalit të tezes së Lulzim Bashës

Deputeti Myslim Murrizi gjatë fjalës së tij të mbajtur në Kuvend atakoi emrin e zgjedhur për të vendosur në krye të Autoritetit të Medias...

Myslim Murrizi sulmon kandidatët e listës së PD-së: Shpëtimi me grupin e tij është mik për DEMUTKRATËT, por unë jam shpallur “armik”

Ish-deputeti Myslim Murrizi me anë të një postimi në rrjetet sociale ka sulmuar deputetët e zgjedhur të Partisë Demokratike, të cilët vijnë nga partitë...

Të rinjtë të “çmendur” pas “Përputhen”, ironizon Murrizi: Në Kuvend të jenë patjetër pjesëmarrësit e këtij emisioni, Çimi “plus 40-80” të bindë Macronin që...

Një video e të rinjve në qytetin e Shkodrës që vraponin pas personazheve të emisionit “Përputhen” është komentuar shumë në rrjetet sociale.Pjesë e këtyre...

Murrizi flet për rikthimin e Berishës në krye të PD dhe dorëheqjen e Ruçit nga politika: Nuk më erdhi keq se s’e kam pasur...

Deputeti i Kuvendit të Shqipërisë, Myslim Murrizi ka folur sot për deklaratat e njëpasnjëshme të Sali Berishës, lidhur me rikthimin e tij në krye...

Murrizi sulmon kreun e SPAK dhe ironizon fitoren e Bashës: Një fitore e vështirë, humb dy me këta e fiton një me ata

Deputeti Mysim Murrizi ka hedhur akuza të forta sa i përket drejtuesve të institucioneve të Drejtësisë. Ai në Kuvend me tone ta larta ka sulmuar...

“Sa nga hetimet e SPAK janë për personat në sferë të lartë?” Kraja: SPAK nuk del në rrugë e t’i kërkojë…

Kreu i SPAK Arben Kraja, është duke raportuar në Kuvend për punën e Prokurorisë Speciale gjatë vitit të fundit.Ai ka marrë edhe pyetje nga...

“Foto është e 2018-ës”, Murrizi i përgjigjet Tedi Blushin dhe publikon VIDEON: Deputeti me 500 euro në ballë, pjesë e partisë së Roshit që...

Deputeti Myslim Murrizi i përgjigjet zëdhënësit të Presidencës, Tedi Blushi, pas publikimit të një fotografie ku shfaqej deputeti Besnik Troplini me 500 euro në...

“Festoi apo u mërzit Basha për shkarkimin e Metës”? Ish-prokurori Hajdari: Mund të shtojë dhe Berishën tek regjimi Rama-Doshi…

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdari ka komentuar mbrëmjen e sotme shkarkimin e Presidentit të Republikës Ilir Meta, duke u shprehur se Gjykata Kushtestuese do të flasë...

Urdhri i Biden, Murrizi paralajmëron: Do shkoni si zogj korbi një nga një te Ben Kraja! Kjo e sotmja do ju duket limonadë në...

Deputeti opozitar Mylsim Murrizi ka deklaruar sot votën pro shkarkimit të presidentit Ilir Meta, por duke ironizuar kolegët deputetë, duke thënë se nëse do...

Murrizi flet në Kuvend për Enkelda Kapedanin: Këtu u qelb burimi, ju shikoni depozitat, ka edhe 13 të tjera me video…(E PLOTË)

Deputeti Myslim Murrizi në fjalën e tij në seancën plenare ka folur për gjyqtaren Enkeleda Kapedani. Ai duke iu drejtuar Inspektorit të Lartë të Drejtësisë...

Lajmet e fundit