Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

myslim murrizi

9 zyrtarë të ARRESTUAR në Ministrinë e Brendshme nga SPAK, tenderi me uniformat e Policisë u DENONCUA nga Murrizi e Valteri, THIRRJA e deputetit...

Nëntë zyrtarë të Ministrisë së Brendshme janë arrestuar sot nga Policia me urdhër të SPAK dhe me vendim të Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit. Operacioni...

Myslim Murrizi me stafin e Kafes së Kuvendit: Këta na njohim më mirë se kushdo tjetër

Deputeti Myslim Murrizi, i cili pak ditë më parë mbajti fjalën e fundit në Kuvend, pasi duke filluar nga shtatori nuk do të jetë...

Ish-prokurori i 21 janarit jep ALARMIN: Mjerë ai që ka vjedhur lekë nga fondet publike! Në të 61 bashkitë do ketë arrestime, po ngushtohet...

Arrestimi i kryetarit të Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe dhe 10 zyrtarëve të tjerë përfshirë dhe një biznesmen, ka bërë shumë bujë në media...

Seanca e fundit plenare! Përqafime të ngrohta, lule e ëmbëlsira pas fjalimeve në sallën e Parlamentit

Sot është mbajtur seanca e fundit parlamentare për këtë legjislaturë, ku deputetë të opozitës dhe të mazhorancës që nuk arritën të merrnin mandatin e...

Murrizi përshëndet SPAK për arrestimet në Lushnjë dhe bën thirrje: Gërmoni më shumë, ju garantoj se nëse shihni më mirë…

Deputeti Mylsim Murrizi ka përshëndetur SPAK për arrestimet e fundit në Lushnjë, teksa është shprehur se duhet të “gërmojnë" edhe më shumë. Ai është shprehur...

Myslim Murrizi na prezanton me prindërit: Këta janë udhëheqësit e mi

Deputeti Myslim Murrizi ka publikuar disa foto në rrjete sociale, me prindërit e tij. Ai ndodhet në Drilonin e bukur të Pogradecit, teksa shkruan:...

Befason Myslim Murrizi: Deputetët nuk kanë më kokërr leku, do iu binte infarkt nëse…

Deputeti Myslim Murrizi ka befasuar me deklaratën e tij të fundit, pasi ka thënë se deputetëve të zgjedhur nuk iu ka mbetur më ansjë...

“Kërmilli, Profesori dhe Shishja e Qumështit”, Murrizi tregon pseudonimet e deputetëve që bashkëpunojnë me Sigurimin e Shtetit

Myslim Murrizi ka thënë ditën e sotme se disa nga deputetët që do të futen në Parlament në shtator bashkëpunojnë me Sigurimin e Shtetit,...

Murrizi flet pas vendimit të Kushtetueses: Janë 34 deputetë që nuk duhet të hynin në Kuvend, përfshi dhe Oerdin, shpëtimtarin e Bashës! Të largohen...

Deputeti opozitar Myslim Murrizi ka falenderuar publikisht anëtarët e Gjykatës Kushtetuese, për vendimin e marrë ditën e djeshme duke rrëzuar nenin e Kodit Zgjedhor...

Myslim Murrizi përshëndet vendimin e “Kushtetueses” për rrëzimin e herësit: Të shohim kush do jetë reagimi i Ramës dhe Bashës që nuk i duan...

Ditën e sotme Gjykata Kushtetuese mori vendimin që të rrëzojë nenin e Kodit Ligjor që lidhet me “herësin” për thyerjen e listave të kandidatëve.Kryetari...

Lajmet e fundit