Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

myslim murrizi

‘Rudina nuk është rrit me Azemin’, Murrizi tregon marrëdhënien me deputeten: Kur Hajdari u vra…

Deputeti Myslim Murrizi i ftuar në emisionin 'Kjo javë' në News 24 ka komentuar edhe marrëdhënien me deputeten Rudina Hajdari, vajzën e liderit Azem...

‘Do ndryshojë sistemi’, shpërthen Myslim Murrizi: Asnjë bilbilush rrugoreje që bën cërr cërr pas fustanit të…

“Do të ndryshojë sistemi nga çdo grup vemjesh”, kështu deklaroi deputeti Myslim Murrizi në emisionin ‘Kjo javë’. Murrizi deklaroi se ky...

A do të jetë pjesë e partisë së Rudina Hajdarit? Flet Myslim Murrizi

Deputeti Myslim Murrizi është i ftuar në emisionin 'Kjo javë' në News 24. Murrizi po flet për gjendjen e Partisë Demokratike,...

Murrizi: Do prishim sistemin zgjedhor, s’votojmë asnjë marrëveshje nën tavolinë

Deputeti i PD-së, Myslim Murrizi tha se qëllimi i tij në parlament është që të prishë sistemin aktual zgjedhor. I ftuar në studion e...

Murrizi bën deklaratën e fortë: Deputetët e LSI që pranuan mandatin janë të porositur, ju tregoj rastin e Shkodrës

Deputeti Myslim Murrizi dyshon se kolegët e tij nga LSI-ja që nuk pranuan të dorëzojnë mandatet, janë të porositur për ta bërë një gjë...

Murrizi zbulon planet e opozitës: Grup i ri i PD-së me deputetët në Kuvend

Myslim Murrizi, njëri nga dy deputetët demokratë që nuk iu bind vendimit për lënien e mandatit, në tregon hapin e radhës që do të...

Nuk pranoi të dorëzojë mandatin, deputeti opozitar shkon në Itali për “shopping”

Deputeti i Partisë Demokratike, Myslim Murrizi, i cili nuk pranoi të dorëzojë mandatin e deputetit është fotografuar duke bërë “shopping”. Foto...

‘Gej pervers, dalin hanë m*t nëpër studio’, Myslim Murrizi e thotë hapur: Do bashkoj votën time me…

Pas shkarkimit nga Partia Demokratike deputeti Myslym Murrizi ka sfiduar të zgjedhurit e Lulzim Bashës në Kryesi me lista të hapura dhe korrektim kombëtar....

Murrizi në mbrojtje të Rudina Hajdarit, nxjerr ‘të palarat’ e demokratëve: Rrëmbyet dashnoret mes njëri-tjetrit, ndatë nënat e fëmijëve për…

Partia Demokratike përjashtoi ditën e djeshme deputeten Rudina Hajdari nga çdo post në këtë forcë politike, vetëm pak pas vendimit të saj për të...

Kodi Zgjedhor, Myslim Murrizi sulmon Bashën dhe kritikët e tij: Memecit i erdhi goja! Rrinin sikur ishin bërë synet…(E PLOTË)

Ish deputeti i PD, Myslim Murrizi, i cili nuk pranoi të dorëzojë mandatin dhe si pasojë u përjashtua nga kjo forcë politike, vijon me...

Lajmet e fundit