Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

myslim murrizi

Murrizi ironizon Ramën për Raportin e DASH: Sërish “copy-paste” i 8 viteve më parë! Thotë fajin e ka opozita

Ish-deputeti demokrat Myslim Murrizi ironizon kryeministrin Edi Rama për deklaratat e tij se Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit për Shqipërinë është “copy-paste” i...

“Do u rrëzohet udhëheqja në Parlament”, Murrizi ju kthehet socialistëve: Keni dhe ju spiunë në grup, pse u kujtuat tani për ligjin?!

Ish-deputeti Myslim Murrizi përfshihet në debatin e ditëve të fundit për një dokument që Autoritetei i Dosjeve i dërgoi Kuvendit, dhe e vinte në...

“Faleminderit Sorosit dhe Yuri Kim”, Myslim Murrizi: Protesta ishte madhështore, sa shumë “dele” barngrënëse paska në Shqipëri

Myslim Murrizi, anëtar i Këshillit Kombëtar të PD-së së Rithemeluar, shkuan për protestën e djeshme dhe thotë se ajo ishte madhështore. Sipas tij, ajo...

“Çdo ditë mijëra ton nafte ikin nga Shqipëria”, “shpërthen Murrizi”: Më habit heshtja e mender opozitës, pse janë të gjithë si të dhj*rë para...

Ish-deputeti i PD, Myslim Murrizi thotë se çdo ditë mijëra ton nafte pasuri kombëtare ikin nga Shqipëria drejt perëndimit me çmim shumë të lirë. Me...

“Nuk jemi të gjithë servilë ambasadash”, Myslim Murrizi i drejtohet Yuri Kim: Kur dëgjova të flisje kundër korrupsionit, në mes të krye hajdutëve…

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka reaguar pas fjalës së ambasadores amerikane në Tiranë Yuri Kim, në një konferencë kundër korrupsionit. Murrizi thotë se ambasadorja Kim kërkoi...

“Çojnë mesazh ma ki kujdes filanin”, Murrizi “shpërthen” në Këshillin e PD: Kryesia e Lulit ështe ende aty! Këta grykësa duan poste të tjera,...

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka mbajtur një fjalim të fortë gjatë mbledhjes së Këshillit Kombëtar të PD-së duke akuzuar se në kryesi janë zgjedhur njerëz...

Djegia e raundit të tretë, Murrizi: Parlamenti do të ketë kandidat për President këtë drurin simpatik të pyllit të Divjakës

Ish-deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ashpër pas djegies së raundit të tretë pa asnjë kadidaturë për zgjedhjen e Presidentit të Republikës. Përmes një postimi në...

Myslim Murrizi: Dy javë zgjati tallja e trapit e mazhorancës me 2-3 trapa deputetë të PD, tani do votojnë si dele Presidentin e Ramës

Ditën e sotme opozita anuloi mbledhjen e Grupit Parlamentar, duke u tërhequr nga propozimi i një emri për raundin e dytë që do të...

Murrizi i revoltuar: Bashkiakët kanë vendosur 92 mijë gjoba për 3 muaj! Jeni të kënaqur apo doni më shumë?

Ish-deputeti demokrat Myslim Murrizi thotë se në vetëm tre muaj, policia bashkiake e Tiranës ka vendosur një numër rekord gjobash. Murrizi thotë se asnjë shtet...

Rikthimi i Murrizit dhe Hajdarit në PD, Berisha: Ishte i vonuar! Edhe Topalli, Patozi e Imami kishin të drejtë për çdo akt politik kundër...

Ish-kryeministri Sali Berisha është shprehur sot se rikthimi i Myslim Murrizit, Rudina Hajdarit dhe figurave të tjera politike në PD, ishte i vonuar. Bashkë...

Lajmet e fundit