Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

mylsim murrizi

Murrizi çon në SPAK dy tenderat “SKANDALOZË” të DIVJAKËS, 11 MILION EURO për më pak se 2 mijë lopë dhe vaditjen që s’u vu...

Deputeti opozitar Myslim Murrizi ka çuar sot në SPAK padinë për dy tendera të Bashkisë së Divjakës. Konkretisht, Murrizi ka thënë se ka dorëzuar padi...

Për ata që janë habitur pse familjarët e Bashës kanë futur “pak” duart te projekti 2 miliard i portit të Durrësit

Nga Myslim Murrizi Qenkan “habitur” shumë disa media që në projektin prej 2 miliard euro të qeverisë Rama për portit të Durrësit paska futur “pak”...

Lajmet e fundit