Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

muzeume

Parku i kryeministrisë shndërrohet në hapësirë për fëmijët, Rama: Do kenë mundësi të vizitojnë virtualisht muzeumet e Francës

Ditën e sotme prapa kryeministrisë është hapur “Micro Folia” me aktivitete për fëmijët dhe të rriturit në fushën e teknologjisë dhe artit. Kryeministri Edi Rama...

Lajmet e fundit